V. Kratochvíla 274, 272 01, Kladno
+420 602 166 087 obchod(at)probal-kladno.cz

Služby

Naše společnost PROBAL KLADNO a. s. je expertem v následujících oblastech:

Skinování

Jedná se o velmi rozvíjející se činnost, která představuje enviromentálně a ekonomicky příznivější alternativu blistrování. Jedná se o přitavení výrobku folií ke kartonu, kdy folie zcela kopíruje výrobek. Do kartonu lze vyseknout eurootvor na zavěšení. Příklad skinovaného výrobku je k disposici zde (otevře se v novém okně). Skinovací folie je fyziologicky nezávadná, šetrná k životnímu prostředí, shoří bez škodlivých zplodin a při zetlení neznečistí vodní toky.

Zatavování

Jedná se o zatavování do folií smrštitelných teplem. Tato technologie je tradičně oblíbená při realizaci marketingových kampaní, kdy je možné ji využít při:

  • Zatavování několika výrobků ve formě dárkového balení
  • Přitavování reklamních výrobků
  • Spojování více kusů zboží dohromady
  • Balení kosmetických a drogistických výrobků
  • Balení potravinářského zboží
  • Balení knih a tiskovin (například časopis s CD zdarma)
  • Zatavování strojních a jiných součástek pro průmyslové podniky (autosoučástky, stavebnictví

PROBAL KLADNO a.s. respektuje při takto prováděné manipulace přísné hygienické podmínky u zboží, které je vyžaduje (potraviny, hygienické potřeby).

Zavařování do PE a PP sáčků

Jde o způsob balení, používaný tam, kde by se zboží mohlo teplem doprovázejícím zatavování poškodit.

Polepování – etiketování

Jde o manuální polepování výrobků českými návody, reklamními etiketami, vkládání návodů na použití do výrobku. Samozřejmostí je zajištění výroby nálepek, včetně čárových kódů.

Kompletace – kompletace prodejních stojanů

Jde o sestavování reklamních stojanů a následné vyskládání příslušnými výrobky, včetně konečných úprav před rozvozem do obchodní sítě. Dále provádíme jakékoliv další kompletace zboží – například dárkové balíčky, tašky, kompletaci kartonů či celých palet.

Zatavování a balení tiskovin

Tato služba představuje vkládání reklamních letáků či vlepování reklamních předmětů do tiskovin a případné rozesílání na zadané adresy.

Kompletace a balení zboží pro Makro (vícenásobné balení)

Tyto služby představují zatavování několika stejných výrobků do tepelně smrštitelných folií, balení několika stejných výrobků do polyetylenových sáčků a různé kompletace výrobků do kartonů.