V. Kratochvíla 274, 272 01, Kladno
+420 602 166 087 obchod(at)probal-kladno.cz

Balení a kompletace zboží

Součástí konce naprosté většiny výrobních procesů je balení a kompletace produktů. Touto fází končí každá linka a pro následující expedici a dopravu k zákazníkovi je maximálně důležitá kvalita balení! Základem kvalitního logistického plánu platí pravidlo, aby každý výrobek byl ve správný čas, na správném místě a v požadované kvalitě. Dobře zabalený výrobek usnadňuje manipulaci, znemožňuje omyl při transportaci a zabrání poškození.

Naše společnost disponuje širokou škálou moderních balících strojů. Pro každý druh zboží umíme sestavit ideální plán pro balení s výběrem nejvhodnější technologie i použitého obalového materiálu. Při navrhovaném postupu myslíme na nízké náklady, ale rovněž i na příznivý ekologický dopad na životní prostředí. Veškerá naše zařízení splňují požadované normy nejvyšší jakosti.

Součástí balicí linky je pak možná návaznost na kompletaci. Kompletace baleného zboží je využívána při tvoření rodinných nebo velkoodběratelských balení. Usnadníte tak svým klientům odběr většího množství prodávaného zboží – vytvořením samostatné jednotky s již odpočítaným/odměřeným množstvím.

Kompletace má své využití i při tvorbě speciálních balíčků – v rámci rozšířené nabídky a kolekce více druhů zboží do jednoho odběratelského košíku. Často bývá využívána sezonně – vánoční balíčky, velikonoce, začátek školního roku atd.

Vaše zboží pomůžeme zabalit a kompletovat i vám. Neváhejte si, prosím projít naši detailní nabídku nebo se na nás kdykoli obraťte. Profesionálně školený personál vám zodpoví vaše jakékoli dotazy a pomůže navrhnout ideální balící sestavu.