V. Kratochvíla 274, 272 01, Kladno
+420 602 166 087 obchod(at)probal-kladno.cz

Polepování – etiketování

Pro snadnou rozpoznatelnost nabízeného zboží je nutná etiketa. Etika udává naprosto jasné informace o druhu a použití výrobku, o jeho skladování a trvanlivosti. Zákazníci se učí číst etikety a složení výrobku a čím dál více se zajímají o podrobnosti. Usnadněte svým zákazníkům tyto informace. Platná etiketa je u mnoha výrobků dokonce nařízená zákonem!

Správná etiketa musí plnit nejen svou informativní hodnotu. Může být prostředkem pro vaši další prezentaci. Může vhodně doplnit a zvýraznit prodávané výrobky. Musí splňovat pevné technické požadavky – musí být světlo stálá, barevno stálá a pevně držet na svém místě.

Naše společnost disponuje širokou škálou moderních balících strojů. Pro každý druh zboží umíme sestavit ideální plán pro balení s výběrem nejvhodnější technologie i použitého obalového materiálu včetně polepování a etiketování! Při navrhovaném postupu myslíme na nízké náklady, ale rovněž i na příznivý ekologický dopad na životní prostředí. Veškerá naše zařízení splňují požadované normy nejvyšší jakosti.

Nejen v základní funkci polepení etiketou – vaše výrobky můžete vhodně doplnit dalšími polepy – pro zvýraznění akce, sezonního zboží či dalších marketingových nástrojů.