V. Kratochvíla 274, 272 01, Kladno
+420 602 166 087 obchod(at)probal-kladno.cz

Skinování

Pro mnoho výrobků je novým trendem balení formou skinování. Tento druh balení je velmi ekonomicky příznivý a bere i velký ohled na životní prostředí.

Popisem je balený výrobek položený na podkladový karton, přes který je přitavena fólie, která přesně kopíruje výrobek. Tepelným tavením samozřejmě nedochází k poškození výrobku. Skinovací fólie je fyziologicky nezávadná, šetrná k životnímu prostředí, shoří bez škodlivých zplodin a při zetlení neznečistí vodní toky.

Takto zabalený výrobek je naprosto chráněn proti posunu v obale (než kdyby byl balený v samostatné krabičce), je výrazně chráněn proti vlhkosti i prachu. A navíc dává vyniknout svému designu. Skinované balení již není třeba doplňovat nákladnou a složitou úpravou etiketami. Pracuje s nápadnou podobou samotného zboží, které se pak zákazníkovi nabízí ve skutečné podobě i velikosti. Rovněž tak předejdete poškození balení i zboží, když si zákazník ověřuje, zda v neprůhledném obale je skutečně výrobek v představovaném stavu a balení je i několikrát znovu otvíráno ještě před samotným realizovaným prodejem.

Skinování je moderní metoda naprosto ideální pro balení hraček, drobných domácích i školních potřeb. Kancelářské menší vybavení, nářadí i dekorace. Svoje uplatnění najde téměř v každém oboru, kde si přejete své zboží viditelně prezentovat a zároveň jej chránit!